Moog GmbH

Hanns-Klemm-Straße 28 • 71034 Böblingen • Germany

Stručný přehled čerpadel a ventilů


 

 

Radiální pístová čerpadla od firmy Moog

Radiální pístová čerpadla Moog, známa pod zkratkou RKP, se používají po více než dvě desítky let a vyznačují se svou robustní a spolehlivou konstrukcí. Druhá generace těchto čerpadel umožnila svou novou kompaktní konstrukci snížení hlučnosti při zachování rychlé odezvy a vysoké objemové účinnosti.

Radiální pístová čerpadla vyrábí a nabízí firma Moog v 8 velikostech od 19 cm3/ot do 250 cm3/ot a jsou konstruována pro rychlosti 1800 až 2900 ot/min. Standardní provedení umožňuje trvalý tlak až 280 bar [4000 psi] a maximální tlak 350 bar [5000 psi], vysokotlaké provedení potom trvalý tlak až 350 bar [5000 psi] a maximální tlak 420 bar [6000 psi ]. Radiální pístové čerpadlo s digitálním ovládáním je elektrohydraulické čerpadlo se sběrnicí.

Jsou používána pro flexibilní a moderní řešení strojních aplikací, které vyžadují vysokou dynamiku a spolehlivost, jako jsou například vstřikování a tváření kovů.

 

 

Ventily pro náročné průmyslové aplikace

Moog je lídrem v oblasti vývoje a výroby náročných hydraulických ventilů. 50 let zkušeností s výrobou servo- a proporcionálních ventilů pro průmysl jsou jeho produkty známy především svou vysokou spolehlivostí a přesností. Moog ventily pracují s mechanickou nebo elektrickou zpětnou vazbou.

Firma Moog nabízí široký výběr modelů v různých jmenovitých velikostech, funkčních vlastnostech a různých možností montáže, které byly vyvinuty zejména s ohledem na potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků.

 

 

Servo- a proporcionální šoupátkové ventily

U servoventilů a proporcionálních ventilů tohoto provedení je poloha řídícího šoupátka úměrná elektrickému vstupnímu signálu.

P/Q ventily

 

P/Q ventily jsou určeny k regulaci průtočného množství a k regulaci tlaku. Tak, aby mohly být použity jak pro regulaci redukovaného tlaku, jakož i pro snížení tlaku.

 

Servo- a proporcionální ventily se speciálními funkcemi

 

Servo- a proporcionální ventily se speciálními funkcemi, jako je fail-safe, možnost ochrany proti výbuchu a řada speciálních variant a modifikací, jako jsou miniaturní ventily a ventily pro speciální kapaliny.
 

Copyright © 2020 RKR, spol. s r.o.