Moog GmbH

Hanns-Klemm-Straße 28 • 71034 Böblingen • Germany

Radiální pístové čerpadlo do výbušného prostředí Katalogové listy

 

Radiální pístová čerpadla do výbušného prostředí jsou vhodná pro navrhování vysoce výkonných aplikací s vyspělými bezpečnostními prvky Moog. Radiální pístová čerpadla, také známá jako RKP, slouží průmyslovému trhu více než tři desítky let a jsou široce známy svou robustní a spolehlivou konstrukcí. To platí i pro jejich použití v prostředí s nebezpečím výbuchu,  kde je bezpečnost klíčovým koncepční kritériem.

 

Výhody a funkce

Jiskrově bezpečné: Vhodné do nepřetržitého, dlouhodobého, příležitostného, často i do krátké doby provozu ve výbušném prostředí, jak je definováno v bezpečnostních předpisů Flameproof: Vhodné pro příležitostnou, častou i krátkou dobu použití ve výbušném prostředí, tak jak jsou definovány a schváleny v bezpečnostních předpisech ATEX, TIIS, FM. 

 

Aplikace

Zákazníkovi doporučíme, na základě požadavků na aplikaci navrhovanou do výbušného prostředí, výběr konkrétního produktu.

Příklady nasazení, kdy jsou tyto požadavky velmi důležité, jsou těžba, plynové a parní turbíny, chemické zpracování ropy a zemního plynu.

Dokumentace
< německá verze >
< anglická verze >


Copyright © 2020 RKR, spol. s r.o.